Naša misija

S novim tržištima za regrutiranje u istočnoj Europi i novim metodama zapošljavanja osiguravamo potražnju naših klijenata za ljudskim resursima. Nastojimo suzbiti nedostatak kvalificiranih radnika. Pritom nam je težište na komercijalnom sektoru.

Naša vizija

Želimo biti vodeće poduzeće u bavarskoj Švapskoj u posredovanju zaposlenika (m/ž/r) u obrtničkom sektoru. Naša se mreža u Bavarskoj širi kako bi našim zaposlenicima i tvrtkama bila dostupna u neposrednoj blizini.

Naše vrijednosti

Cijenimo dugoročnu, transparentnu i partnersku suradnju između zaposlenika i tvrtki. Prema našem mišljenju, pružatelj usluga je toliko jak koliko i njegovi zaposlenici. Vodimo tvrtke do uspjeha i zajedno rastemo.

Lokacija Augsburg

  • Sjedište društva
  • Koordinacija
  • Elektro
  • HSL
  • Metalurgija i strojarstvo
  • Automobilski i stolarski zanat

Tim

 

Christian Linder

Direktor
Korisnička podrška
Marketing
+49 (0) 821 807 999 – 13
christian.linder@personalkontakter.de

 

Christian Weidlich

Uprava
Voditelj prodaje
Korisnička podrška
Upravljanje voznim parkom
+49 (0) 821 807 999 – 12
christian.weidlich@personalkontakter.de

 

Pamela Zych

Voditeljica regrutiranja
Upravljanje smještajem
Podrška zaposlenicima za Poljsku
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 48 (iz Poljske)
pamela.zych@personalkontakter.de

 

Paulina Gora

Regrutiranje Poljska
Podrška zaposlenicima za Poljsku
+49 (0) 821 807 999 – 10
+49 (0) 821 807 999 – 48 (iz Poljske)
paulina.gora@personalkontakter.de

 

Kristian Delić

Pripravnik
Regrutiranje Njemačka i Hrvatska
Podrška zaposlenicima za Njemačku i Hrvatsku
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 38 (iz Hrvatske)
kristian.delic@personalkontakter.de

 

Edith Jozsa

Pripravnica
Regrutiranje Njemačka, Mađarska i Rumunjska
Podrška zaposlenicima za Njemačku, Mađarsku i Rumunjsku
+49 (0) 821 807 999 – 19
+49 (0) 821 807 999 – 40 (iz Rumunje / Mađarske)
edith.jozsa@personalkontakter.de

 

Bernhard Kahlert

Knjigovodstvo plaća
Fakture
+49 (0) 821 807 999 – 11
bernhard.kahlert@personalkontakter.de

Lokacija Treuchtlingen

  • Automobilska nabavna industrija
  • Metalurgija i strojarstvo
  • Tehnologija plastike
  • Skladište i logistika

Tim

 

Patrick John Kniss

Uprava
Prodaja i korisnička podrška
Stručnjak za sigurnost na radu
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
patrick.kniss@personalkontakter.de

 

David Adinolfi

Menadžer za osoblje
Regrutiranje
Podrška zaposlenicima
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
david.adinolfi@personalkontakter.de