Küldetésünk!

A kelet-európai új toborzási piacokkal és új toborzási módszerekkel biztosítjuk ügyfeleink munkaerőforrások iránti igényét. Arra törekszünk, hogy ellensúlyozza a képzett munkavállalók hiányát. A hangsúly a kereskedelmi szektorra koncentrál.

Elképzelésünk!

Szeretnénk, ha a sváb – Bajororságban az első kapcsolattartó pont lennénk ami kézműves munkavállalók átadását jelenti. Bajorországi hálózatunk kibővüljön, hogy közel legyen a közvetlen lévő alkalmazottainkhoz és cégeinkhez.

Értékeink!

Nagyra értékeljük a munkavállalók és a vállalatok közötti hosszú távú, átlátható és partnerségen alapuló együttműködést. Véleményünk szerint a szolgáltató csak annyira erős, mint alkalmazottai. Vezetünk vállalatokat a sikerhez és együtt növekszünk.

Augsburgi székhelyünk

  • A cég székhelye
  • koordináció
  • villanyos
  • viz-gáz – fűtés
  • fém- és gépipar
  • Autó- és ácskereskedelem

Csapatunk

 

Christian Linder

cég tulajdonos
ügyfélszolgálat
marketing
+49 (0) 821 807 999 – 13
christian.linder@personalkontakter.de

 

Christian Weidlich

cég vezető
értékesítési vezető
ügyfélszolgálat
járműpark management
+49 (0) 821 807 999 – 12
christian.weidlich@personalkontakter.de

 

Pamela Zych

toborzási vezető
szállás – management
munkavállalók támogatója Lengyelország
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 48 (Lengyelországból)
pamela.zych@personalkontakter.de

 

Paulina Gora

toborzás Lengyelórszág
munkavállalók támogatója Lengyelország
+49 (0) 821 807 999 – 10
+49 (0) 821 807 999 – 48 (Lengyelországból)
paulina.gora@personalkontakter.de

 

Kristian Delic

tanuló
toborzás Németország és Horvátország
munkavállalók támogatója Németország és Horvátország
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 38 (Horvátországból)
kristian.delic@personalkontakter.de

 

Edith Jozsa

tanuló
toborzás Németország, Magyarország és Románia
munkavállalók támogatója Németország, Magyarország és Románia
+49 (0) 821 807 999 – 19
+49 (0) 821 807 999 – 40 (Horvátországból / Magyarországból)
edith.jozsa@personalkontakter.de

 

Bernhard Kahlert

könyvelés
számlázás
+49 (0) 821 807 999 – 11
bernhard.kahlert@personalkontakter.de

Treuchtlingen székhelyünk

  • Autóipar
  • fém- és gépipar
  • műanyag technológia
  • Raktár és logisztika

Csapatunk

 

Patrick John Kniss

cég vezető
Vértékesités és ügyfélszolgálat
munkavédelmi szakember
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
patrick.kniss@personalkontakter.de

 

David Adinolfi

személyzeti manager
toborzás
munkavállalók támogatója
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
david.adinolfi@personalkontakter.de