Nasza misja

Dzięki dostępowi do nowych rynków pracy min. we wschodniej Europie oraz nowym metodom rekrutacji, możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Staramy się przeciwdziałać deficytowi pracowników na rynku pracy oraz aktywnie wspierać naszych partnerów głównie w branżach poszukujących wykwalifikowanych specjalistów.

Nasza wizja

Pragniemy stać się głównym partnerem dla firm do spraw personalnych. Chcemy aby nasi pracownicy wspierali swoim doświadczeniem w branży rzemieślniczej naszych klientów na terenie całej Bawarii.

Nasze wartości

Cenimy sobie długoterminową i opartą na partnerstwie współpracę między pracownikiem, a firmą. Państwa zadowolenie to nasz sukces! – firma może się rozwijać tylko dzięki dobrym i zaangażowanym pracownikom.
Nasz sukces mierzony jest długoterminową wspołpracą, a nasze doświadczenie jest gwarancją profesjonalizmu!

Biuro w Augsburgu

  • Główne biuro Der Personalkontakter
  • Koordynacja i planowanie
  • Branża elektryczna
  • Inżynieria metalowa i budowa maszyn
  • Mechanika samochodowa
  • Branża stolarska

Team

 

Christian Linder

Właściciel firmy DPK
Spec. ds. Pozyskiwania Klientów
Spec. ds. Marketingu
+49 (0) 821 807 999 – 13
christian.linder@personalkontakter.de

 

Christian Weidlich

Kierownik oddziału DPK
Kierownik sprzedaży
Obsługa klienta
Spec. ds. Floty Samochodowej
+49 (0) 821 807 999 – 12
christian.weidlich@personalkontakter.de

 

Pamela Zych

Teamleader w Dziale Rekrutacji
Zarządzanie zakwaterowaniami dla pracowników
Koordynator ds. polskich pracowników
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 48 (z Polski)
pamela.zych@personalkontakter.de

 

Paulina Gora

Rekruter
Koordynator ds. polskich pracowników
+49 (0) 821 807 999 – 10
+49 (0) 821 807 999 – 48 (z Polski)
paulina.gora@personalkontakter.de

 

Kristian Delic

Stażysta
Rekruter: Niemcy i Chorwacja
Koordynator ds. niemieckich i chorwackich pracowników
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 38 (z Chorwacji)
kristian.delic@personalkontakter.de

 

Edith Jozsa

Stażysta
Rekruter: Niemcy, Węgry, Rumunia
Koordynator ds. niemieckich, węgierskich oraz rumuńskich pracowników
+49 (0) 821 807 999 – 19
+49 (0) 821 807 999 – 40 (z Rumunii / Węgier)
edith.jozsa@personalkontakter.de

 

Bernhard Kahlert

Spec. ds. Rozliczeń Firm oraz Pracowników
Dział księgowości
+49 (0) 821 807 999 – 11
bernhard.kahlert@personalkontakter.de

Biuro w Treuchtlingen

  • Przemysł motoryzacyjny
  • Inżynieria metalowa i mechaniczna
  • Technologia tworzyw sztucznych
  • Magazyn i logistyka

Team

 

Patrick John Kniss

Kierownik Oddziału
Spec. ds. Pozyskiwania Klientów
Spec. ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
patrick.kniss@personalkontakter.de

 

David Adinolfi

Koordynator ds. pracowników
Rekruter
Wsparcie pracownik
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
david.adinolfi@personalkontakter.de