Misiunea noastrã

Cu noi piețe de recrutare în Europa de Est și noi metode de recrutare, asigurăm cererea de resurse umane de la clienții noștri. Ne străduim să combatem deficitul de lucrători calificați. Accentul nostru este pus pe sectorul comercial.

Viziunea noastrã

Ne-am dori ca în Bavaria şvabã să fim primul contact în ceea ce priveşte meseriile de bazã. Dorim ca rețeaua noastră din Bavaria să se extindă pentru a fi aproape de angajații și companiile noastre din imediata apropiere.

Valorile noastre

Apreciem cooperarea transparentă pe termen lung între angajați și companii. În opinia noastră, un furnizor de servicii este la fel de puternic ca și angajații săi. Conducem companiile spre succes și creștem împreună.

Locație Augsburg

  • sediul companiei
  • coordonare
  • electro
  • instalaţii
  • inginerie metalicã si mecanicã
  • Comerț cu mașini și tâmplărie

Echipa noastrã

 

Christian Linder

Proprietar companie
Relaţii cu clienţii
Marketing
+49 (0) 821 807 999 – 13
christian.linder@personalkontakter.de

 

Christian Weidlich

Administrare
Şef de vânzãri
Relaţii cu clienţii
Managementul flotei
+49 (0) 821 807 999 – 12
christian.weidlich@personalkontakter.de

 

Pamela Zych

Şef recrutãri
management cazãri
Persoanã de contact angajaţi Polonia
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 48 (din Polonia)
pamela.zych@personalkontakter.de

 

Paulina Gora

Recrutãri Polonia
Persoanã de contact angajaţi Polonia
+49 (0) 821 807 999 – 10
+49 (0) 821 807 999 – 48 (din Polonia)
paulina.gora@personalkontakter.de

 

Kristian Delic

Stagiar
Recrutãri Germania şi Croaţia
Persoanã de contact angajaţi Germania şi Croaţia
+49 (0) 821 807 999 – 00
+49 (0) 821 807 999 – 38 (din Croația)
kristian.delic@personalkontakter.de

 

Edith Jozsa

Stagiarã
Recrutãri Germania, Ungaria şi România
Persoanã de contact angajaţi Germania, Ungaria şi România
+49 (0) 821 807 999 – 19
+49 (0) 821 807 999 – 40 (din Croația / Ungaria)
edith.jozsa@personalkontakter.de

 

Bernhard Kahlert

Contabilitate
Facturare
+49 (0) 821 807 999 – 11
bernhard.kahlert@personalkontakter.de

Filialã Treuchtlingen

  • Industria auto/ aprovizionare
  • inginerie metalicã si mecanicã
  • Tehnologia plasticã
  • Depozit și logistică

Echipa

 

Patrick John Kniss

Administrare
Vânzãri şi relaţii cu clienţii
Specialist pentru siguranţa la locul de muncã
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
patrick.kniss@personalkontakter.de

 

David Adinolfi

Manager de personal
Recrutare
Persoanã de contact pentru angajaţi
Tel: +49 (0) 9142 945 898 – 0
david.adinolfi@personalkontakter.de